Treść główna

Kalendarz wydarzeń

Wystawa zdjęć sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Termin: Od Środa 19 Październik 2016 -  09:00
Do Piątek 04 Listopad 2016 - 17:00
Organizator: Gryfiński Uniwersytet Trzeciego Wieku
Miejsce: Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie

W środę 19 października 2016 r. o godzinie 17:00 zapraszamy do siedziby Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie na kolejny wernisaż. Tym razem zaprezentowane zostaną zdjęcia, które wykonali studenci działający w sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wstęp na wernisaż jest wolny, a wystawę będzie można oglądać do 4 listopada 2016 r. od poniedzialku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

plakat gutw
O WYSTAWIE
"Jesteśmy grupą pasjonatów fotografii i tworzymy sekcję fotograficzną przy Gryfińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Robimy zdjęcia od kilku lat, a efekty naszych prac możecie Państwo teraz zobaczyć. To zdjęcia o różnej tematyce, zrobione na wycieczkach organizowanych przez sekcję turystyczną lub podczas osobistych wojaży po kraju i świecie. Raduje nas fakt, że to, co można czasami tylko przez chwilę zobaczyć czy doświadczyć w przyrodzie i w życiu,  można jednocześnie tak łatwo jednym "pstryknięciem" uwiecznić w kadrze. A potem wspominać. Od początku naszej przygody z aparatem fotograficznym zrobiliśmy tysiące zdjęć. Jedne są lepsze inne gorsze - zrobione zbyt szybko lub przy nieodpowiednim świetle. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze i jesteśmy otwarci na Waszą opinię."
Maria Grygiel, Teresa Głowacka, Kinga Karpicka, Irena Skóska, Jadwiga Michalak, Grażyna Misiuna, Józef Satanowski, Magda Bidzińska

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń