Kalendarz wydarzeń

Wystawa zdjęć "Okiem młodego fotografika"
Termin: Od Poniedziałek 05 Czerwiec 2017 -  09:00
Do Piątek 30 Czerwiec 2017 - 17:00
Organizator: Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie
Miejsce: Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie

 

Już od najbliższego poniedziałku 5 czerwca zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej na nową wystawę. Tym razem nasze ściany ozdobią zdjęcia autorstwa uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie, działających w szkolnym kole fotograficznym. Wystawa potrwa do piątku 30 czerwca. Wstęp wolny. Zapraszamy!


Wystawca o sobie:

Szkolne Koło Fotograficzne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie działa od 2008 roku i prowadzone jest przez nauczyciela informatyki, Teresę Jaskułę. Skupia pasjonatów fotografii zarówno z gimnazjum jak i z liceum, próbujących tworzyć niebanalną i dobrą fotografię. Członkowie koła chętnie i z pasją w swoich fotografiach prezentują świat emocji, wrażeń i kolorów. Prace przedstawiają różną tematykę: piękno przyrody, zjawiska natury, wiosnę, ekologię, mojego przyjaciela, migawki z życia szkoły.
Bierzemy udział w konkursach organizowanych przez różne instytucje i odnosimy tam wielkie sukcesy. Fotografie zwycięzców można oglądać na wystawach w Szczecinie, Koszalinie jak i w naszej szkole. Potwierdzeniem ich młodych talentów jest coroczne wyróżnienie członków koła fotograficznego na Gryfińskiej Gali Laureatów.
Zapraszamy do obejrzenia naszych fotografii.

1

 

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń