Od 4 stycznia 2019 r. zapraszamy do małej galerii Centrum Informacji Turystycznej na pierwszą w nowym roku wystawę, pod tytułem "Z fotografią za Pan Brat". Na ekspozycji do obejrzenia będą zdjęcia wykonane przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryfinie. Wystawa potrwa do dnia 25 stycznia 2019 r. Wstęp wolny.

W piątek 11 stycznia 2019 r. o godzinie 12:00 wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wernisaż wystawy. Wstęp także jest bezpłatny

Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane na wystawie, powstały w ramach zadania współfinasowanego ze środków Gminy Gryfino, a przeprowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie pod nazwą "Z fotografią za Pan Brat". Autorami i modelami zdjęć są beneficjenci projektu, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Gryfinie, którzy pod okiem terapeutów podczas przeprowadzonych warsztatów wykonali zdjęcia charakterystycznych miejsc gminy Gryfino.

Zdjęcia zostały wykorzystane w kalendarzu "Gryfino 2019", który można obejrzeć i nabyć w siedzibie PSONI przy ul. Szczecińskiej 33 w Gryfinie.

plakat

Najbliższe wydarzenia

XXII Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich (II rzut) ODWOŁANE
12 12 2020 - 12 12 2020
Górka Miłości w Gryfinie